Виготовлення та встановлення пам'ятників, надгробків, комплексів

Встановлення огорож

У майстерні Обеліск ви можете замовити не лише виготовлення, а й установку огорож. Наші фахівці доставлять конструкцію на місце в безпеці та зроблять якісний монтаж. Ми маємо необхідні угоди з адміністраціями цвинтарів міста, тому для оформлення в'їзду на його територію вам потрібно буде лише надати посвідчення на поховання. Всі інші турботи, пов'язані з транспортуванням та встановленням огорожі, ми беремо на себе.

Вартість установки в гранітні стовпи становить 20% від вартості огорожі.

Установка в бетонний цоколь здійснюється безкоштовно. Вартість цоколя розміром 2х2 м та перерізом 20х18 см становить 18000 рублів.

Особливості монтажу

Установка огорож – це не дуже складна справа, але в ній є свої правила та особливості, без дотримання яких неможливо зробити роботу якісно. По-перше, такі роботи проводяться тільки в літній період, оскільки грунт не повинен бути промерзлим. По-друге, застосовується спеціальне обладнання залежно від матеріалу огорожі. Якщо це граніт, вага якого досить велика, поводження з ним утруднюється тим, що не можна допустити сколів та тріщин. Це непросте завдання, але наші фахівці легко справляються з ним.

Встановлення металевих огорож частково знімає цю проблему, але тут є свої особливості. Монтаж конструкції часто відбувається безпосередньо на місці, куди необхідно привезти зварювальне та інше обладнання. Якщо це монолітне огородження, то необхідно акуратно помістити його на потрібне місце, не пошкодивши решту предметів на майданчику.

Етапи встановлення огорожі на цвинтарі

На першому етапі виконується підготовка місця встановлення – копання траншей або ям під стовпи, ущільнення ґрунту гравієм та піском. Це необхідно для того, щоб при міжсезонних рухах ґрунту огорожа не рухалася і не руйнувалася, а також щоб уникнути нерівномірного просідання під своєю вагою.

Другий етап – підготовка бетонної основи, яка є обов'язковою умовою для стійкості конструкції протягом довгих років.

На третьому етапі проводиться підготовка цоколя, який буде надійною основою для огорожі. Зазвичай використовується залізобетонний склад, до гранітних конструкцій встановлюють цоколь із аналогічного матеріалу. У деяких випадках можлива кам'яна опалубка з вмонтованою в неї металевою огорожею. Під час встановлення зварної огорожі на стовпах цоколь може не знадобитися.

Далі здійснюється безпосередньо встановлення огорожі. Якщо це легка конструкція, монтаж може бути виконаний вручну. Під час роботи з гранітом або кованою огорожею застосовується вантажопідйомне обладнання: компактний маніпулятор, кран-борт.

Завершальний етап – це покриття огорожі спеціальним захисним складом або фарбою (для зварних огорож).

Надійність і довговічність вибраної огорожі залежить не тільки від її матеріалу та якості виконання, а й від того, як правильно вона була встановлена. Тому ми відповідально підходимо до процесу, враховуючи особливості обраного матеріалу та характеристики ґрунту.

Під час роботи на складних ґрунтах застосовується міцніша основа, щоб ніякі рухи ґрунту, весняна волога та літні дощі не могли порушити цілісність та стабільність конструкції. Встановлення огорожі на цвинтар вимагає спеціальних дозволів на проведення робіт і на в'їзд, замовлення транспорту та фахівців. Все це ми беремо на себе. Вам залишиться лише прийняти виконані роботи.

Безкоштовна консультація

Ви не можете визначитися, з чого почати? Ми допоможемо!

заповніть це поле
Залишити заявку

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Зворотний дзвінок

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Отримати консультацію

заповніть це поле

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

+38 (050) 416-51-33