Виготовлення та встановлення пам'ятників, надгробків, комплексів

Хрести з граніту

Пам'ятники хрести з граніту - це різновид християнських надгробків. Це найкраща пам'ять про християнина і напуття йому у вічному житті. У всіх християнських конфесіях хрест є символом закінчення земного шляху і воскресіння в вічне життя. Якщо ви вирішили купити пам'ятник з хрестом на могилу в Броварах, або вас цікавить Коростишів, звертайтесь в компанію Обеліск. Вартість виробів із граніту невисока та доступна для всіх.

Види хрестів на могилу

Найбільш популярними для християнських могил є 8-микінцевий православний хрест і 4-хкінцевий хрест Голгофи. Якщо перший традиційно встановлюють на могили православних християн, другий замовляють родичі покійних католиків і протестантів. Втім, у сучасному світі така відмінність вже вельми умовна і в залежності від концепції пам'ятника 4-кінцеві хрести часто замовляють і православні.

Пам'ятники у вигляді хреста зазвичай встановлюються на могилу без додаткового надгробка, тому ім'я та прізвище померлого та дати життя та смерті розташовуються внизу на підніжжі. Туди можна помістити і фотографію. Однак для розміщення візерунків та епітафій місця тут не вистачає. Втім, сама строгість, солідність та лаконічність такого надгробка не передбачає зайвих прикрас.

Багато хто замовляє традиційні пам'ятники з хрестом зі стандартного надгробка прямокутної або овальної форми, на яких хрест вирізаний зверху або у висіченому вигляді доповнює стелу, плиту або обеліск. Хрест можна вирізати за допомогою гравіювання або фрезерування.Іноді пам'ятник у вигляді хреста встановлюється поруч із плитою чи стелою. Перегляньте наш каталог - там є найрізноманітніші пропозиції та вказана ціна виробів.

Замовити пам'ятник-хрест на могилу

Солідні та благородні хрести виготовлені із зносостійкого та довговічного матеріалу. Вироби з граніту не руйнуються від дощу, снігу та сонячних променів, не потребують регулярного догляду та реставрації. На граніт добре наноситься гравіювання. Виготовлення пам'ятника може вестись з одного виду граніту або з контрастних матеріалів. Могила з гарним рельєфом хреста на пам'ятнику наголосить на релігійності померлого та його близьких і не залишиться непоміченою.

Замовити можна одинарні та подвійні, вертикальні та горизонтальні, лаконічні та прикрашені хрести, які виділять могилу вашого близького з низки однотипних надгробків. Універсальне рішення хрест-пам'ятник задовольнить побажання як релігійних, так і світських рідних та друзів покійного.

Безкоштовна консультація

Ви не можете визначитися, з чого почати? Ми допоможемо!

заповніть це поле
Залишити заявку

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Зворотний дзвінок

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Отримати консультацію

заповніть це поле

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

+38 (050) 416-51-33