Виготовлення та встановлення пам'ятників, надгробків, комплексів

Пам'ятники для тварин

Гранітні пам'ятники для тварин у столиці України зустрічаються вже настільки часто, що перестали викликати здивування у зооскептичної публіки. Багатьом людей втрата вихованця, з яким довелося прожити поруч досить тривалий період, можна порівняти зі втратою близької людини. І в цій ситуації виготовлення якісного меморіального знака бренду Обеліск і встановлення на місці поховання улюбленця виглядає цілком логічною і само собою зрозумілою дією.

Пам'ятник висловить скорботу та подяку за відданість

У Києві досі немає офіційного цвинтаря тварин, хоча розмови про його відкриття на околиці Троєщини ведуться вже майже три десятиліття. Але є як мінімум п'ять великих і кілька десятків дрібних нелегальних масивів з могилами домашньої живності в межах міста. Плюс один такий самий стихійно організований киянами цвинтар розташований у Броварах.

І якщо вже є місця, де люди ховають своїх тварин і куди потім вони приходять посумувати та згадати вихованця, то закономірно у них виникає бажання встановити на могилі гідний меморіальний знак. Саморобні чи кустарно виготовлені, дешеві на вигляд таблички з ім'ям упокоєного улюбленця багатьох людей вже не влаштовують. Дуже часто є попит на ґрунтовний та статусний пам'ятний меморіал, а вартість для багатьох мешканців головного мегаполісу країни у цьому випадку є вторинною.

Скорботний камінь доречний на могилах не тільки людей

У майстерні Обеліск виготовляють із граніту надгробок для собак, кішок, хом'ячків, морських свинок та інших, часом навіть дуже екзотичних «братів наших менших».Горючі господарі обирають такий мінерал з тієї ж причини, через яку він домінує і на людських цвинтарях. Це довговічний, візуально презентабельний і практичний в даному сенсі матеріал: з граніту можна зробити скульптуру або висікти на ньому дуже достовірне фото улюбленця.

Такий пам'ятний знак не змиє талою водою, його не затопчуть люди і на місці поховання ніхто не зробить «свою» могилку поверх наявної. Він буде дуже помітним серед масиву інших поховань, адже господареві завжди притаманне прагнення продемонструвати у вигідному світлі свого вихованця іншим людям.

Граніт камінь недешевий, але є й «бюджетні» надгробки

Такі «царські» надгробки для тварин найчастіше відлякують обивателів однією своєю особливістю – ціна самого граніту просто не може бути «копійчаною». Тим більше, коли використовується якісний камінь, здобутий у відомому місці розробки граніту місті Коростишів. Але бажаючим матеріалізувати свою скорботу у гідному пам'ятному знаку потрібно обов'язково погортати каталог майстерні та звернути увагу на можливість придбати порівняно недорогі надгробки.

Вартість пам'ятника тварині залежить від:

- розміру;

- конструкції;

- терміновості виготовлення.

Звичайно, пам'ятники для собак у натуральну величину можливо і вдарять по гаманцю замовника, але є альтернатива. Невеликі вироби з написом або лаконічним зображенням домашнього улюбленця можуть дозволити собі кияни навіть з невеликим достатком.

Безкоштовна консультація

Ви не можете визначитися, з чого почати? Ми допоможемо!

заповніть це поле
Залишити заявку

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Зворотний дзвінок

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Отримати консультацію

заповніть це поле

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

+38 (050) 416-51-33