Виготовлення та встановлення пам'ятників, надгробків, комплексів

Пам'ятники для трьох

Горизонтальні гранітні пам'ятники на замовлення.

Горизонтальні пам'ятники з граніту мають одну яскраву особливість. Ширина обеліска конструкції завжди більша за його висоту. Такий надгробок вибирається у тих випадках, коли поховано більше однієї людини та потрібне додаткове місце для інформації, епітафій, портретів. Дані гравіюються центром або симетрично над могилами померлих людей. Іноді надгробок горизонтальної форми ставиться на могилу однієї людини. У такому випадку воно є альтернативою вертикальній стелі.

Відмінні риси пам'ятників з граніту

Дизайн пам'ятника має безліч варіацій, але такі форми набули більшого поширення:

  1. Простий пам'ятник горизонтальний. Класичний, у міру практичний варіант, що має порівняно невисоку ціну.
  2. Горизонтальні арки.
  3. Хвильові плити. Пам'ятники незвичайної форми, що виконуються із сірого або чорного граніту.
  4. Обеліски художніх форм. Такі пам'ятники вибирають найчастіше для подвійної могили подружжя (наприклад, у формі серця).

Сорт граніту може бути будь-яким. Між собою вони мають відмінності за текстурою, кольором та іншими технічними характеристиками, що впливають на підсумкову вартість.

Як вибирати горизонтальні гранітні пам'ятники

Перед замовленням пам'ятника слід уважно вивчити готові зразки, звернути увагу на структуру граніту та його зовнішній вигляд. Показник якісної обробки матеріалу дзеркальний, практично глянсовий блиск поверхні без зазубрин та потертостей.Замовити пам'ятники в Києві, місті Коростишів або Броварах можна стандартні прямокутні та з індивідуальним дизайном. Обмежень формою немає. Кваліфікований майстер виконає будь-яке замовлення за ескізом.

Від чого залежить вартість пам'ятника

Гранітні пам'ятники вважаються найбільш довговічними, різноманітними за дизайном і мають гарний природний блиск, тому їх вартість, в середньому, вища, ніж у аналогів з інших матеріалів. Вироби з гірської породи благородного чорного кольору коштуватимуть дорожче. Також на вартість впливає дизайн, особливості оформлення та габарити конструкції. Якщо клієнт замовляє повноцінне полірування (лицьова частина+торці або кругова обробка), ціна виробу зросте. Також не варто забувати про комплектацію. Стандартний набір включає стелю, підставку та квітник. Якщо клієнт хоче розширити його додатковими елементами, наприклад ритуальними аксесуарами, за них доведеться доплатити. Також разом із виготовленням пам'ятника часто замовляють додаткові послуги, доставку, встановлення конструкції, нанесення захисного покриття. Все це підвищує вартість пам'ятника, але замовлення послуг обійдеться дорожче.

Безкоштовна консультація

Ви не можете визначитися, з чого почати? Ми допоможемо!

заповніть це поле
Залишити заявку

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Зворотний дзвінок

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Отримати консультацію

заповніть це поле

Дякую за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

+38 (050) 416-51-33