Про компанію


Наше підприємство «Обеліск» працює в сфері виготовлення та встановлення намогильних споруд, пам'ятників більше 10 років.

За цей час ми змогли створити згуртований творчий колектив, що складається з проектувальників, дизайнерів, архітекторів, художників, скульпторів, каменярів, монтажників, які втілять в камені всю Вашу скорботу про що пішли з життя близьких і рідних людей.

«Обеліск» є членом асоціації «Меморіал», яка об'єднала в собі 23 найбільші і стабільно працюючі фірми.
Очолює наше підприємство Сидоренко Людмила, яка є головою вищезгаданої асоціації «Меморіал».

Основними принципами роботи нашої команди є надійність, професіоналізм, висока якість, відповідальність, принциповість і чесність.

Принциповою концепцією нашої роботи - є індивідуальний підхід до кожного замовника. З огляду на всі побажання замовника, ми спроектуємо, виготовимо і встановимо на кладовищі намогильних споруд будь-якої складності, від ритуальної таблички до найскладнішого меморіального комплексу.

Ми запропонуємо Вам вироби з 15 видів кольорових гранітів і «Габро», вироби з натуральних каменів для декору пам'яток, накладну бронзову фурнітуру та інші аксесуари релігійної тематики, металеві огорожі, лавки, фотокераміку, фарфор.

Художники-гравери найвищого класу оформлять пам'ятник, зроблять високохудожній портрет, в тому, числі і кольоровий, шріфтовікі відшмагають в камені літери звичайні, глибокої рубки, рельєфні, за бажанням покриють сусальним золотом.

Каменетеси і різьбярі по каменю створять пам'ятник будь-якої форми і складності, облагородять камінь химерними фасками.

Професійна бригада монтажників встановить пам'ятник на будь-якому цвинтарі Києва і всієї України.


Звертайтесь до професіоналів.


Зв'язатися з нами