Пам'ятники з граніту

Пам'ятники з памятніта - найкращі з усіх!

Пам'ятники з гранітуЧому для виготовлення пам'ятників використовують саме граніт? Адже для цього можна використовувати безліч інших матеріалів. Наука і технології постійно вдосконалюються, але саме гранітні пам'ятники вибирають купували і продавці в якості свого вибору. І це явно не спроста.

Пам'ятники з граніту - це найбільш широко використовуваний вид пам'ятників. Гранітні пам'ятники мають такий успіх завдяки своїм візуальним і внутрішнім характеристикам. Як то кажуть - істина в практиці, а практика показує що саме граніт вибирають в якості матеріалу для пам'ятника.

Граніт для пам'ятників добувають на гранітних родовищах, зокрема на Україну у виготовленні пам'ятників найбільш часто використовуються граніти наступних родовищ: «Габро», Букинське родовище, Лезниківське, Капустянське, Покостівське, Токівське, Маславське, Жежелівське, Междуреченську. Характеристика цих гранітів: міцність, твердість, довговічність, краса кольору і «малюнка» каменю, сполучуваність гранітів між собою, створення композицій з різних каменів. Проаналізувавши багато інформації про граніт і пам'ятники можемо зробити висновки про використання граніту для виготовлення пам'ятників.

Гранітні пам'ятники мають ряд переваг:

  • Гранітні пам'ятники у Києві, УкраїніЩільність, міцність і твердість - завдяки цим характеристикам пам'ятники з граніту дуже довговічні. Приблизно через 400-600 років на дрібнозернистому гранітному камені можна помітити сліди руйнування.
  • Гранітні пам'ятники практично водонепроникні, а також дуже стійкі до морозів і забруднень. Завдяки цьому догляд за пам'ятками дуже легкий і зручний.
  • Краса кольору і малюнок гранітного каменю. Це мабуть один з головних чинників чому так багато пам'яток роблять саме із граніту, адже вони просто незрівнянні, незвичайні, такі різні і неповторні ці граніт пам'ятники.
  • Поєднання граніту між собою та з іншими матеріалами. Виходячи з цього можна зробити дуже оригінальні і красиві композиції.
  • Гранітні пам'ятники - мають якесь незрозуміле почуття - вічності, пам'яті, наповненості, як ніби вони мають частиночки душі людини з якою їх поєднали.

Ось чому гранітні пам'ятники займають лідируючу позицію на ринку виготовлення пам'ятників.