Пам'ятники

Пам'ятники - це те, що повинно стояти цілі століття і нагадувати про місце або людину якого вони воліцетворяют. Пам'ятники передають нам дуже багато, це не тільки спогади, але ще як правило це те, що не можна передати словами, а саме емоції, духовну енергію і силу.

 пам'ятники з граніту

пам'ятники

пам'ятники з граніту в Києві пам'ятники київ
пам'ятники з граніту

Важливі моменти які ми враховуємо при створенні пам'ятника:

  • кому замовити пам'ятники (дитячий, жіночий, чоловічий, ким людина була за життя і т.д.). Від цього залежать форма пам'ятника, його розміри, колірна гамма, елементи декору, оформлення. Ви повинні розуміти, що пам'ятники бувають дуже різні і потрібно щоб Ви як замовник, разказалі всі моменти які повинні бути враховані при створенні пам'ятника.
  • пропорції деталей пам'ятника, їх комбінаторність між собою, поєднання кольорів каменю, його форми та оформлення. Пам'ятники можуть бути зроблені з різних деталей і їх пропорції відіграють важливу роль у підсумковому вигляді Вашого пам'ятника.
  • витримувати стиль пам'ятника, не допускати змішування стилів. Всі деталі повинні створювати єдиний комплекс і стильову композицію.
  • пам'ятники та художнє оформлення - портрети, шрифти, декоративні та стильові художні доповнення, повинні відповідати формі і розміру пам'ятника і стилю всього намогильної споруди в цілому.
  • при замовленні та виготовленню пам'ятника перш за все, враховуються побажання замовника.
  • Всі пам'ятники з замовником обговорює досвідчений менеджер-дизайнер, який відповість на всі Ваші питання і дасть професійні рекомендації, а також розповість які можуть бути пам'ятники в залежності від Ваших побажань.
  • Пам'ятники в 3D - робимо 3D проекти, за допомогою яких кожен клієнт зможе побачити і затвердити макет пам'ятника ще до його створення, адже пам'ятники це такий виріб яке робиться по прінцип "сем разів відміряй - один раз відріж", тому краще затвердити весь макет пам'ятника ще до його виготовлення.

Ми спеціально звертаємо Вашу увагу на ці моменти, так як вони важливі для створення гарного і довговічного намогильної споруди, чим і є наші пам'ятники.

Якість пам'ятника:

Кожен виріб повинен бути зроблено за всіма стандартами і правилами виготовлення пам'ятників. Бездоганним повинен бути не тільки зовнішній вигляд, але й внутрішні характеристики якості пам'ятника. В першу чергу повинен бути якісний матеріал, по-друге цей матеріал повинен бути оброблений професіоналом своєї справи, по-третє обробка повинна бути тільки спеціальними інструментами і матеріалами. Гранітні пам'ятники мають ряд переваг перед іншими матеріалами для виготовлення пам'ятників. Наша компанія використовує у своїх пам'ятках граніт з кращих родовищ України. Саме пам'ятники з граніту ми рекомендуємо всім нашим клієнтам у Києві та по Україні.

Вибір пам'ятника:

Виготовлення пам'ятників може бути як серійним (стандартним) так і індивідуальним. У першому випадку, як кажуть навіщо винаходити велосипед - дійсно, навіщо вигадувати щось нове, якщо багаторічна практика виготовлення пам'ятників зробила це за Вас. Потрібно лише вибрати той пам'ятник, який найбільше подобається саме Вам.

У другому випадку все робиться індивідуально для Вас. Ви навіть можете заздалегідь побачити пам'ятник в 3д моделі на комп'ютері і затвердити Ваше замовлення. Цей варіант для тих кому важлива унікальність і вишуканість, а також тим кому потрібно втілити саме їхню ідею і побажання.

Який саме пам'ятник краще, вибирати Вам, в будь-якому випадку ми можемо гарантувати якість і бездоганний вигляд наших пам'яток.

Пам'ятники - це не тільки пам'ять, це також Ваша данина минулому!