Гранітні  пам'ятники

Гранітні  пам'ятникиГранітний пам'ятник - це можливість вшанувати пішов людини. На гранітні пам'ятники наносять дату народження і смерті, ім'я.

Також на них можна зобразити портрет, написати епітафію (надгробний напис).

Гранітні пам'ятники встановлюються через рік після поховання.

Гранітний пам'ятник також називаю надгробком. Форми гранітного пам'ятника можуть бути різними: прямокутними, квадратними, неправильної форми. На ньому можна нанести орнамент, інші візерунки. Деякі люди ще перед смертю дають розпорядження про те, що повинно бути зображено на їх гранітному пам'ятнику. Рідні і близькі повинні виконати це прохання і проконтролювати правильність виконання його волі по надгробному пам'ятнику.

Ми виготовляємо не тільки пам'ятники з граніту. Наші фахівці можуть виготовити і встановити огорожі, столи, лавки, огорожі, а також інші скульптури.

Окрім виготовлення нових гранітних пам'ятників, наша компанія надає послуги з реставрації старих гранітних пам'ятників.

Ви напевно звертали увагу на старі гранітні пам'ятники, які частково зруйновані або втратили гарний зовнішній вигляд. Ми можемо допомогти відновити такі гранітні пам'ятники. Іноді у разі серйозного руйнування реставрації гранітного пам'ятника не достатньо. Сильно пошкоджені гранітні пам'ятники потрібно повністю демонтувати і встановлювати новий надгробок.

Ціни на наші послуги з виготовлення гранітних пам'ятників дуже доступні.

Ми допоможемо виготовити і встановити гранітні пам'ятники - звертайтеся!